موضوع :

معاینه دندان های پر شده هرچند سال یک بار هستش ؟

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > پرکردن دندان > معاینه دندان های پر شده هرچند سال یک بار هستش ؟

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۰

سلام دوستان

میخواستم ببینم هر چند وقت یک بار برای معاینه های دندون پزشکی بعد از ترمیم کردن و پر کردن دندان ها باید مراجعه کنیم مجددا به پزشک؟

من اخرین باری که مراجعه کردم به دندونپزشک حدود 12 دندون پوسیده داشتم که دو سه ماه فقط داشتم میرفتم و میومدم و چندین میلیون هم هزینه درمانم شد

میخوام بدونم برای اینکه دوباره دندون هام در این حجم آسیب نبینه باید چند وقت به چند وقت برم برای معاینه کلی؟

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۲۵

شما هر سال دو بار حداقل باید برین دندون پزشک. به علاوه اینکه هر موقع احساس دندون درد یا بوی بدی تو دندون ها کردی نباید سهل انگاری کنی باید زود اقدام کنین چون پوسیدگی عمیق تر میشه و کل دندون از درون از بین میره و بدتر اینه که به دندون های کناریشم سرایت میکنه پوسیدگی .اینکه دوازده دندون خراب داشتین نشون میده از نظر مقاومت دندون های خوبی ندارین . خراب شدن دندون ها خیلی هم ممکنه به مسواک زدن و نخ دندون کشیدن ربطی نداشته باشه چون من خودم به شخصه خیلی نخ دندون می کشم ولی بازم تند تند دندونام خراب می شن. همیشه یه پام تو دندونپزشکیه.

حالا منظورم این نیست که بیخیال مسواک و نخ دندون بشین.ولی باید حضورا هم مراجعه کنین

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500