موضوع :

اگر برادر دختری معتاد باشه آیا باید به خواستگار و خانواده اش گفته بشه ؟

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > وابستگی،اعتیاد، درمان و مواظبت > اگر برادر دختری معتاد باشه آیا باید به خواستگار و خانواده اش گفته بشه ؟

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۰۹:۵۶

یک موضوعی هست که من ازتون کمک می خواستم و ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید. هفته پیش یکی از اقوام از من خواست تو مراسم خواستگاری دخترشون حضور داشته باشم. به من اعتماد دارن و از من راهنمایی می خواستن. خانواده خواستگار و خودش بسیار آدمای خوب و آدم حسابی بوودن به اصطلاح. ولی این فامیل ما کمی مشکل دارن. پسر کوچیکشون چند سال پیش زندانی شد بابت خورده دزدی . پسر بزرگشون هم چند ساله اعتیاد داره به شیشه. اما واقعا همه این ها به خاطر بدبیاری بوده و دختر خانواده فوق لیسانس نساجی داره. اصلا اهل دوس

۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۴

نه به هیچ عنوان چیزی نگید. چرا می خواهید زندگی دخترو به باد بدید. تقصیر دختر و حتی خانوادش چیه که پسرشون معتاد شده یا اونیکی یه خطایی کرده. می تونید دیگه تو مراسم هاشون شرکت نکنید و کلا بکشید کنار از این موضوع . اصلا دخالت نکنید د یگه .

گناه دارن

۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۳

نه

نباید گفته بشه

چون موضوعی نیست که بخواد به خواستگار ربط داشته باشه

ببخشید مگه پسرا وقتی میرن خواستگاری همه ی گندکاری های خودشونو میگن که دختر بخواد مشکل داداششو بگه.

واقعا که

ناراحت شدم برای اون دختر

انشالله بهترین شوهر نصیبش بشه

بدون ترحم و انگ و سرکوفت

۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۱:۴۱

شاید بهتر باشه غیر مستقیم گفته بشه

بستگی داره خانواده خواستگار چطور آدمایی هستن

اگه ازون آدمایی هستن که دنبال حرف درآوردن هستن و زخم زبون میزنن یا میخوان از دماغ دختر در بیارن بهتره که از همین قبل بفهمن

البته نه موضوع دزدی و

فقط اعتیاد و

۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۸

به نظر من هم آقا پسر حق داره تا حدودی شرایط خانواده دختر خانم و بشناسه و بسنجه

حرف یک عمر زندگیه

شاید نمیخواد دایی بچه هاش دزد و معتاد باشن

ببخشید انقدر رک گفتم

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500