موضوع :

کسی از آقایون سابقه بوتاکس داره؟

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > آکنه و مشکلات پوست > کسی از آقایون سابقه بوتاکس داره؟

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۶:۲۸

آقایون کسی سابقه بوتاکس داره ؟

من انقدر عادت داشتم همیشه وقتی می خواستم دقت کنم اخم می کردم روی پیشونیم پر خط اخم و چرک افتاده میخواستم بدونم آقایون هم می تونن بوتاکس کنن و اینکه هزینه بوتاکس چند در میاد؟

حتما باید متخصص انجام بده یا توی آرایشگاه هم میشه انجام داد؟

۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۰

سلام خود من بوتاکس نکردم تا حالا ولی دیدم آقایونی و که بوتاکس زده باشن

رو قسمت پیشونی و دور چشم

اگه جای مطمن انجام بدید بوتاکس و اصلاً خطر نداره فقط هر 6 ماه 6 ماه باید دوباره بزنید چون اثرش میره

۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۱

آرایشگاه نزنید وگرنه هزار جور مریضی و مشکل منتقل میشه بهتون

۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۶:۱۲

من بوتاکس زدم خیلی هم راضیم

د ه سال جوون تر شدم

۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۲

فکر نمیکنم بوتاکس کردن زن و مرد داشته باشه! الان دیگه همه بازیگرا و خواننده های آقا هم بوتاکس تزریق می کنن. البته اگه حرفه ای زده نشه خیلی تابلو میشه که بوتاکس کردین. تنها تفاوتش اینه که اگه تو خانم ها معلوم بشه که بوتاکس تزریق کردن کسی چیزی نمیگه و اصلا اهمیتی نداره، منظورم اینه که وجهه بدی نداره. ولی نسبتا تو آقایون اینطوری نیست. باید مراقب باشین یه طوری بوتاکس کنین که طبیعی باشه و چشماتون زیر نشه یا مثلا خیلی چشماتون کشیده نشه. یا حجم صورتتون خیلی بزرگ نشه.

۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۵

در ضمن هرگز بوتاکس و فیلر و کارای اینطوری رو تو آرایشگاه تزریق نکنین . اصلا هیچ جایی به جز بیمارستان و مطب دکتر انجام ندین. اگه در حد فیلر و بوتاکس باشه یه دکتر عمومی هم می تونه انجام بده ولی اگه تزریق چربی باشه که باید حتما بیهوشی یا بی حسی وسیعی انجام بشه اونا رو هم تو مطب خصوصی انجام ندید به نظرم خیلی خطرناکه واقعا. چون تجهیزات پزشکی خاصی نیست که تو مطب. حتما تو بیمارستان های مجهز انجام بدین. ولی حالا بوتاکس معمولی رو میشه تو مطب انجام داد. اما آرایشگاه هرگز

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500