موضوع :

آیا سرطان معده ارثی است ؟

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > سرطان معده > آیا سرطان معده ارثی است ؟

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۵:۲۸

در همه خانواده های اقوام پدری من یک نفر به خاطر سرطان فوت شده. یعنی هر خانواده حداقل یه بیمار سرطانی رو داره حد اقل . توخانواده ما هم خواهرم سرطان معده داشت و فوت شد . میخواستم بدونم سرطان معده ارثی است؟ من چطوری میتونم بفهمم مستعد سرطان هستم یا نه ؟ چه آزمایشی باید بدم که متوجه بشم کلا سرطانی منو تهدید میکنه یا خیر ؟

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۹:۱۷

باید برین متخصص انکولوژی خودشون براتون آزمایش هایی که باید بدین و می نویسه . انشالله که چیز خاصی نباشه. حق دارین نگران باشین چون واقعا سرطان خیلیش هم ارثیه.

خودتون تا الان نشونه هایی از بیماری سخت و عجیب و خاصی و ندیدین تو خودتون؟ که نگرانتون بکنه؟

به هر حال یه نشونه هایی هست که میتونه آدمو نگران کنه نسبت به سرطان . حتی اگه این نشونه ها رو هم شما ندیدین بهتره برین یه چکاپ کامل بدین.

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۹:۱۷

باید برین متخصص انکولوژی خودشون براتون آزمایش هایی که باید بدین و می نویسه . انشالله که چیز خاصی نباشه. حق دارین نگران باشین چون واقعا سرطان خیلیش هم ارثیه.

خودتون تا الان نشونه هایی از بیماری سخت و عجیب و خاصی و ندیدین تو خودتون؟ که نگرانتون بکنه؟

به هر حال یه نشونه هایی هست که میتونه آدمو نگران کنه نسبت به سرطان . حتی اگه این نشونه ها رو هم شما ندیدین بهتره برین یه چکاپ کامل بدین.

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500