موضوع :

دلیل جوش های سیاه در قسمت بیکینی

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > آکنه و مشکلات پوست > دلیل جوش های سیاه در قسمت بیکینی

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۴:۵۵
دوستان برای درمان جوش های سرسیاه و دردناک کنار بیکینی و کشاله ران چه پیشنهادی دارید؟
من همیشه نظافت و بهداشت بدنمو رعایت میکنم . روش اصلاح موهای زائم هم ژیلت هست و فکر میکنم این جوش ها به خاطر ژیلت باشه ولی مطمئن نیستم. خب سخته هر بار آدم بخواد اپیلاسیون بکنه. ولی این جوش ها خیلی دردناکه همیشه هم بعد از اینکه خوب میشه از توش یه موی بلند خارج میشه. دلیل این جوش های بزرگ و چرکی و دردناک چیه؟ هیچ جای بدنم هم جوش ندارم فقط روی کشاله ران و قسمت بیکینی هستن.
۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۶:۱۴

فقط خانم ها نیستن که جوش های سرسیاه می زنن. اغلب مردا هم جوش سر سیاه دارن. البته این چیزی که شما میگید با جوش های سر سیاه ساده و معمولی یه کم فرق میکنه. این جوش که من میگم به خاطر ریشه موهایی هست که با ژیلت باعث میشه در نیان و میمونن زیر پوست. همین باعث میشه چرکی بشه و خونی بشه و درد هم داره اغلب. راهش اینه که از روشی به جز ژیلت و تیغ معمولی استفاده کنید. از کرم های موبر و تیزبر استفاده کنید.

۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۰:۲۳

آقایون هم جوش سرسیاه دارن به خاطر استفاده از ژیلت به وجود میاد. البته بعضی آدم ها پوست حساس تری دارند و جوش هاشون بیشتره

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500