موضوع :

یک مرکز نگهداری سالمندان در محدوده شهریار معرفی کنید

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > نگهداری از سالمندان > یک مرکز نگهداری سالمندان در محدوده شهریار معرفی کنید

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۵:۱۳
سلام دوستان
متاسفم که این مطلب رو می نویسم چون میدونم ممکنه قضاوت بشم به بی رحمی. ولی متاسفانه به خاطر مشکلات مالی و شغلم که تمام روز درگیرم و ساعت 9 شب میرسم خونه مجبورم مادر بزرگم رو که کسی جز من نداره به یک مرکز نگهداری از سالمندان بفرستم. البته خیلی برام مهمه که جایی که میفرستم خیلی خوب باشه و تمام امکانات رو براش تهیه کنن. مادر بزرگ من چند ساله که آلزایمر هم دارن و مشکل کنترل ادرار هم دارن که تو خونه خودم هم که هست پرستار داره.
۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۵:۱۵
اصلی ترین علتی که من میخوام مادر بزرگم و بزارم مرکز نگهداری از سالمندان اینه که ایشون صبح تا شب تنهاست منم میرسم خونه به کارای خودم می رسم و اصلا وقت توجه بهش رو ندارم ولی وقتی جایی باشه که همه مثل خودشن و می تونه دوست پیدا کنه و از تنهایی هم در میاد اینجوری خیال من هم راحت تره . نمیدونم تصمیم خوبی گرفتن یا نه
۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۶

من در محدوده شهریار نمیشناسم اما تو تهران هستن چند تا خانه سالمندان خوب

من یه پیشنهاد دارم

می تونید براش پرستار بگیرید

مدتی که شما خونه نیستید اون پیشش باشه

از تنهایی هم درمیاد. هزینه خانه سالمندان خیلی زیاده اصلا فکر نکنید کمه. در حد یه برج حقوق خودتون شاید باشه. به جاش با نصف همون قیمت یه خانمی بگید بیاد خونه تو خونه خودتون ازش مراقبت کنه. اینجوری بقیه هم نمیگن مادرشو برد گذاشت سالمندان

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500