موضوع :

درمان سنتی برای درمان اعتیاد میشناسید ؟

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > طب جایگزین > درمان سنتی برای درمان اعتیاد میشناسید ؟

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۴:۰۵
سلام دوستان
من دنبال یک متخصص هستم که بتونه اعتیاد رو به روش سنتی درمان کنه. اصلا نمیدونم همچین متخصصی هست یا خیر. البته منظور من پزشک نیست چون پزشکان به روش های سنتی اعتقاد ندارن. منظور من کسی هست که علم این کارو داشته باشه مثل دکتر علفی ها .ولی خیلی متخصص تر .
حتی اگه نتونه درمان قطعی هم انجام بده ولی تا حدود زیادی میل مصرف مواد رو کم کنه خیلی عالی میشه .
پدر من الان 30 ساله درگیر اعتیاده و دیگه ازش گذشته که ترک کنه . ولی حتی اگه یکم بتونه کنترل کنه هم خیلی خوب میشه .
۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۳۲

منظور شما طب سنتی نیست بلکه طب مکمله یا شاید طب اسلامی یا طب چینی. چون وقتی می گیم طب سنتی یعنی روش هایی که هم قدیمی شده هم به احتمال خیلی زیاد همیشه نتیجه خوبی نداشته. روش هایی که قدیما برای ترک اعتیاد استفاده می شده خیلی خطرناک بودن و تلفات جانی زیادی داشتن. ممکنه اون آدم بدنش زیرش فشار ترک طاقت نداشته باشه و از بین بره و جونشو از دست بده. روش سنتی اینطوریه . حالا با این حساب روش سنتی خوبه ؟

ولی روش هایی که امروزه داره انجام میشه برای ترک اعتیاد خیلی اصولی و خوبن و فقط کافیه یکی اراده کنه که می خواد ترک کنه. با کمترین اذیت و فشاری می تونه ترک کنه که اتفاقا طب اسلامی هم خیلی چیزای خوبی گفته براش.

یه روشی هم هست به نام روش سم زدایی که کم کم سموم بدن از بدن خارج میشه. با ورزش های مختلف و تغذیه مناسب و طب سوزنی و ... درمان انجام میشه . که البته حتما باید زیر نظر پزشک متخصص ترک اعتیاد انجام بشه و اگه کسی فقط علم این کارو به صورت تجربی داره به درد نمیخوره. باید حتما دکتر متخصص ترک اعتیاد روش سم زدایی رو انجام بده. مراقب باشین گول تبلیغ

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500