موضوع :

برادرم مشکل ذهنی داره و میگه من زن میخوام

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > اختلال دو قطبی > برادرم مشکل ذهنی داره و میگه من زن میخوام

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۵
دوستان سلام
به نظر شما کسی که مشکل ذهنی داره و کمی شیرین عقله می تونه ازدواج کنه ؟ برادر من به خاطر تب و تشنج تو بچگی دچار عقب افتادگی شده و از نظر سلامتی عقلی اصلا سالم نیست. تو طول این 25 سال خیلی ما اذیت شدیم خصوصا پدر و مادرم . اما همیشه ازش به خوبی مراقبت کردیم. الان چند وقته که برادرم میگه من زن میخوام . اصلا آیا درکی داره که چرا میخواد زن بگیره ؟ یا از تلویزیون و فیلم و سریال ها یه چیزایی شنیده . به نظرتون براش اقدام کنیم ؟ چون مثل چند نفر و میشناسیم که مثل برادر من هستند ولی اگه ...
۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۷
اگه بچشون هم ناقص بشه چی ؟ اخه خود برادر من ژنتیکی عقب افتاده نیست . فقط به خاطر تب و تشنج اینجوری شده ؟ به نظر شما میتونه از خودش مراقبت کنه تنهایی؟ باید چیکار کنیم هممون موندیم به خدا . خیلی داره اذیت میکنه سر زن گرفتن و خیلی اصرار میکنه . حتی دیشب گریه هم کرد . طفلی برادرم خیلی مظلومه من دلم براش میسوزه اینجوری میبینمش. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم ازتون
۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۶:۲۹

برادرتون میتونه کارهای خودش رو به درستی انجام بده؟ غذا خوردن، دستشویی و حمام کردن ، لباس پوشیدن و خرید کردن ؟ اگه در این حد می تونه کارهای خودش رو خوب انجام بده من فکر میکنم با کسی مثل خودش هم بتونه ازدواج کنه. چون این جور آدم ها بیشتر از اینکه به خاطر مسائل زناشویی بخوان ازدواج کنن نیاز دارن در دوران پیری کسی کنارشون باشه و ازش مراقبت کنه چه بهتر که کسی باشه که بدون منت ازش مراقبت کنه و عصای دستش باشه تو پیری. اگر موقعیتش رو داره میتونید یکی مثل خودش رو براش انتخاب کنید

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500