موضوع :

احساس میکنم پسر 10 ساله ام خودارضایی میکنه چه عکس العملی نشون بدم

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > سلامت جنسی > احساس میکنم پسر 10 ساله ام خودارضایی میکنه چه عکس العملی نشون بدم

+ اظهار نظر

mbo
۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۰:۲۱
سلام
راستش روم نمیشه این مساله رو در میون بزارم ولی تو شرایط بدی هستم که عقلم نمیرسه باید چیکار کنم. اخیرا متوجه شدم پسرم این کار رو زیاد انجام میده یک بار که حواسش به من نبود دیدم البته مادرش خودرضایی های پسرم شده ولی نمیدونیم باید چه عکس العملی نشون بدیم آیا به روش بزنیم یا نه؟ پیش مشاوره بریم ؟ یا باز هم روش باز میشه اونطوری . آخه 10 سال سن خیلی کمی هستش برای خودراضایی. مستاصل شدم واقعا
۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۲:۲۲
اصلا و ابدا به روی فرزندتون نیارید که فهمیدید خود ارضایی میکنه
۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۲:۲۵
اگه این کارو کردید دیگه نمیتونید تو چشم هم نگاه کنید. شخصیتش رو خورد کردید. سن بلوغ اومده پایین و همه بچه ها تو مدرسه با هم دیگه و به وسیله همین موبایل هاشون اتواع و اقسام فیلم ها و تصاویر رو میبینن. نظر من اینه که از معلمشون بخواهید یکم به بچه ها اموزش هایی در این زمینه بدن. خود ارضایی و عوارض وحشتناکه اون در آینده واقعا جبران ناپذیره. حتی در غرب هم همه میدونن که چقدر خودارضایی عوارض داره و دارن روی آموزش کار میکنن ولی در ایران متاسفانه زیاد راجع بهش صحبت نمیشه
۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۵:۴۹
به هیچ عنوان نباید به روی خودت بیاری . خودارضایی یه مساله شخصیه و شما اگه حرفی بهش بزنید کاملا شخصیت بچه رو خورد کردید . باید علت خودارضایی بچتون رو پیدا کنید. تو خونه ماهواره دارید؟
شبکه های بد رو قفل کردید ؟ اگه قفل کردید شاید قفلش رو پیدا کرده ؟
یا دوستای مدرسه اش اصلا از آدم های جالبی نیستن ؟
به هر حال شما حق ندارید به روش بیارید که فهمیدید خود ارضایی میکنه.
۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۶

با سلام

اگه تو خونه ماهواره دارید سریعاً جمعش کنید.

اگه خواهر یا خاله یا مادر جلوش لباس های باز می پوشن نباید دیگه این کارو بکنن. باید لباس های کاملاً پوشیده بپوشن.

پدر و مادر جلوی بچه به هیچ عنوان با هم صمیمی نشن.

راجع به گناه و ثواب و بهشت و جهنم با بچه صحبت بشه به مرور زمان بفهمه که بعضی کارها هستند که انجام دادنشون گناهه.

دوستاش و محدود کنید .

اگه فیلتر شکن استفاده میکنه به بهانه هایی از روش گوشیش پاک کنید.

دسترسیش به اینترنت رو محدود کنید.

مراقب باشید همه این ها جوری اتفاق بیافته که خودش نفهمه و کاملا نا محسوس باشه

mbo
۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۷:۲۴

راست میگید . نباید به هیچ عنوان اصلاً به روش بیارم

خدا رو شکر الان دیگه بهتر شده

ماهواره رو قطع کردیم

به مادرش هم گفتم جلوش حرفای جنسی و زنانه نزنید به هیچ عنوان

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500