موضوع :

به شوهرم شک دارم فکر میکنم مواد مصرف میکنه

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > ترک دخانیات > به شوهرم شک دارم فکر میکنم مواد مصرف میکنه

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۲:۴۷
من مدتیه به شوهرم شک دارم
دلیلش هم اینه که دستشویی رفتن هاش هم زیاد شده هم طولانی شده
جدیدا زیاد عرق می کنه زیاد مایعات میخوره همیشه تشنشه
پرخاشگر هم شده
فکر میکنم همه اینا نشونه های مصرف مواد باشه دیگه
ولی نمیدونم باید چه عکس العملی نشون بدم
میترسم بگم و کتمان کنه
منتظرم ازش یه چیزی پیدا کنم تا بتونم ثابت کنم؟
به نظر شما باید چیکار کنم
۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۳
هیچ وقت مستقیم به روش نزن
اصلا و ابدا نشون نده که بهش شک کردی خیلی عادی رقتار کن ولی حسابی سنسور هاتو فعال کن. میدونم کار درستی نیست ولی به نظر من راه دیگه ای نیست باید وسیله هاشو جیباشو بگردی . دوستاش چطور آدمایی هستن ؟
شغل همسرت چیه ؟
۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۲:۳۷
اتفاقا به نظر من باید به روش بزنی
چون ممکنه همینطوری تو این باتلاق فرو بره و روز به روز اعتیادش شدید تر بشه و اون موقع شما میزنی رو دستت میگی ای کاش زودتر جلو شوهرمو گرفته بودم. البته روش گفتنتون خیلی مهمه. نه با پرخاشگری یا داد و فریاد. از در دوستی وارد بشید و بهش این اطمینان رو بدید که میخواهید کمکش کنید.
سعی کنید از یک بزرگتر تو فامیل که محرم اسرار باشه کمک بگیرید. کسی که راز دار باشه نره همه جا جار بزنه
asd
۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۱

چرا رابطه تون با همسرتون انقدری خوب نیست که مشکلات به این بزرگی رو با کمک همدیگه حل کنید. چرا نمیتونید صحبت کنید و منتظر پیدا کردن یه آتو ازش هستین. باید انقدری بهش نزدیک بشین انقدری اعتمادش رو جلب کنید که خودش بهتون مشکلش رو بگه. وگرنه اون آدم می تونه تا قیام قیامت اعتیادش رو ازتون پنهون بکنه و شما هم باید سالها منتظر بمونین تا یه بهونه ازش پیدا کنین

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۵:۳۹

این نشونه هایی که شما دارین میگین خیلی شبیه نشونه های آدمیه که معتاد شده متاسفانه. اگه قبلا پرخاشگر نبوده ولی الان دست بزن پیدا کرده ، اگه عرق می کنه طوری که سر و صورتش خیس میشه و مدام احساس خواب آلودگی و بیحالی داره باید خیلی رک و راست باهاش حرف بزنین. اگه دست دست کنین و بی تفاوت باشین ممکنه خدایی نکرده خیلی دیر بشه. اینکه بخواهی دنبال نشونه باشید ممکنه خیلی دیر بشه و کار از کار بگذره. اگه انقدری با همسرتون صمیمی نیستین خیلی کارتون سخت تر میشه. فقط به هیچ وجه نباید آبروی همسرتون و پیش خانواده خودش یا خانواده خودتون ببرین. نباید کسی بفهمه این موضوع رو. ولی اگه دیدین اصلا همکاری نمی کنه باهاتون و مدام مقاومت می کنه اون موقع باید از بزرگترای خانواده کمک بگیرین.

ولی اگه هیچ رقمه همکاری نکرد شما بازم مقاومت کنین. آخه خانم ها سر قضیه اعتیاد خیلی صبوریشون کمه و خیلی زود حرف جدایی و طلاق می زنن.

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500