موضوع :

چطوری می تونم عصبانیتم رو کنترل کنم

دکتر اينجاست > تالار گفتگو > خود زنی-خود آزاری > چطوری می تونم عصبانیتم رو کنترل کنم

+ اظهار نظر

asd
۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۰۰

من متاسفانه وقتی عصبانی میشم دلم میخواد محکم سرمو بکوبم به دیوار. هیچ چیزی هم جلودارم نیست. بعدش وقتی عصبانیتم فروکش می کنه میشینم فکر میکنم چرا این کارو کردم، به این نتیجه می رسم که اون لحظه دلم میخواست همه به من توجه کنند. دوست داشتم دلشون برام بسوزه و از اینکه ناراحتم کردن پشیمونشون کنم. یعنی فقط و فقط دلم میخواسته پشیمونشون کنم و شاید واقعیت این باشه که اونقدرا هم عصبانی نشده بودم. بچه هم دارم و وقتی این کارو می کنم بچه هام خیلی ناراحت میشن و گریه می کنن.

۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۰:۵۸
تخصص : روانپزشک و روانشناس

سلام لازمست تلفنی یا حضوری توسط متخصص اعصاب وروان ویزیت شوید تا مشکل شما با درمان حل شود و بیش ازین خودتان کودکتان و روابطتان اسیب نبینند. ابن حالات خودبخود خوب نخواهد دو اغلب به مرور بدتر هم میشود.

۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۷:۵۹

می دونید با این کارتون چه لطمه روحی و روانی به اون بچه ها می زنین. هیچ وقت تصاویری که تو ذهن این بچه ها می مونه از یادشون نمی ره. شما با خودخواهی هاتون دارین به روح و روان بچه هاتون آسیب می زنین. اگه صلاحیت بچه دار شدن نداشتین و اگه حوصله بچه ها رو نداشتین چرا بچه دار شدین . شما که با کوچکترین ناراحتی و نا ملایمتی این بلاها رو سر خودتون میارید معلوم نیست با ناراحتی های جدی تر چیکار می خواهین بکنین. نباید انقدر مشکلات و جدی بگیرین که منجر به خودزنی بشه.

همسرتون چه عکس العملی نشون میده وقتی شما اینکارو می کنین؟

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500