موضوع :

بعد از زایمان تکرر ادرار گرفتم

+ اظهار نظر

۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۶:۰۰
من 32 سالمه تا الان دو زایمان داشتم هر دو هم زایمان های سختی بودن برای من به طوری که بریچ بودن و با پا به دنیا اومدن. از وقتی دومین پسرم رو به دنیا آوردم دچار تکرر ادرار شدم جوری که هر شب تا شب سه دفه باید بیدار شم برم دستشویی . بیرون از خونه هم خیلی اذیت میشم همیشه دنبال سرویس بهداشتی می گردم . دکتر زنان هم رفتم گفت افتادگی مثانه نداری پس مشکل من چیه ؟ کسی هست تجربیات مشابه داشته باشه از خانم ها ؟
۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۵:۳۷
احتمالا افتادگی رحم گرفتید؟
چرا طبیعی زایمان کردید ؟
الان همه سزارین میکنن. درسته خطرات خودشو داره ولی عوارض کم تری داره نسبت به سزارین.
asd
۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۲:۱۱

من یه مدتی قرص اعصاب میخوردم باعث شده بود هر شب سه نوبت بیدار شم و برم دستشویی. ممکنه دارویی مصرف می کنید که اون باعث تکرر ادرارتون شده باشه .

یه مدت چند تا لباس زیر بپوشید و دو تا شلوار روی هم بپوشید شاید سردیتون شده باشه و تکرر ادرارتون هم از سرما باشه که به کلیتون زده

۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۳۴

به نظر من به یک پزشک خوب و متخصص اورولوژیست یا حتی فوق تخصص مراجعه کنید. شاید تشخیص دکتر زنان درست نبوده باشه به هر حال پزشک زنان هست دیگه شاید تو زمینه بیماری های کلیه و مثانه نتونه درست اظهار نظر کنه. حتما برید پیش یک متخصص بیماری های کلیه. در ضمن خانم ها بعد از زایمان طبیعی باید بیشتر به تغذیه و ویتامین های بدنشون اهمیت بدن شاید کمبود ویتامین دارید و بدنتون ضعیف شده

۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۵:۵۱

شاید فقط احساس می کنید دستشویی دارید. تمرین کنید یه مدت حتی اگه احساس کردید خیلی دستشویی دارید باز هم نگه دارید ادرارتونو . تمرین کنید . شاید فقط یه عادته

لطفا سوال/پاسخ خود را در این قسمت تایپ کنید
500