شناسهٔ خبر : 1597 -

افتتاح مرکز جامع خدمات سلول‌ و ژن درمانی کودکان کشور

افتتاح مرکز جامع خدمات سلول‌ و ژن درمانی کودکان کشور

مدیرعامل موسسه خیریه امید گفت: افتتاح مرکز جامع خدمات سلول‌ و ژن درمانی کودکان کشور درمان کودکان بیمار را تسهیل خواهد کرد.

علیرضا دلیری رییس خیریه مردمی یاری به درمان‌های سلولی امید مراسم افتتاحیه جامع خدمات سلول و ژن درمانی کودکان کشور که در مرکز طبی کودکان در حال برگزاری است اظهار داشت: این خیریه یک سال و نیم پیش با هدف سلول‌درمانی راه‌اندازی شد.

وی گفت: این موضوع به عنوان دردی که درمان نشده است مورد توجه داشتیم و به دنبال روش‌های سلول‌درمانی حرکت کردیم، اعضای خیریه افرادی هستند که درد را احساس کردند و افراد توانمند مالی نیستند این خیریه از حس احساس درد شکل گرفت.

دلیری ادامه داد: در جامعه بیمارانی هستند که احساس می‌کنند ما می‌توانیم به آنها کمک کنیم ولی توجهی به آنها نمی‌شود.

وی ادامه داد: به محض آغاز کار تکمیل فضای مرکز طبی کودکان بود که با کمک خیرین صورت گرفت که امروز شاهد افتتاحیه آن هستیم. با افتتاح این بخش درمان تسهیل خواهد شد، در خیریه نگاه ما جامع است و نیازهای حوزه سلول‌درمانی را با نگاه جدید در نظر گرفتیم، ما تنها به درمان صرف نگاه نکردیم برخی از بسترها ممکن است راه درمان نداشته باشد و یکی از حوزه‌هایی که پیش‌بینی کرده‌ایم بحث راه اندازی مرکزی برای تحقیق و توسعه در حوزه سلول‌ درمانی است.

مدیرعامل موسسه خیریه امید گفت: برای ادامه مسیر به همکاری و همراهی خیرین و مسئولان دانشگاه نیاز داریم. آمادگی داریم نیازهای مرکز طبی کودکان را با همراهی خیرین برطرف کنیم و در هیچ جای کشور والدین دغدغه‌ای برای درمان فرزندشان نداشته باشند.

منبع: فارس

مطالب پیشنهادی

نظرها

ارسال نظر

500
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.